İçerik Guru Ailesinden Selamlar!

İçerik Guru olarak kendini yazarlığa adamış harika yazarlardan oluşan mükemmel bir topluluğumuz var. Kendini geliştirmek ve bu mükemmel topluluğa katılmak istiyorsan seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kendini Geliştir

İçerik üreticiliğinde gelişmenin sınırı yok! Her an yeni bir güncelleme ile yeni aksiyonlar alman gerekebilir. İçerik Guru eğitimler, toplantılar ve sunumlarıyla kendini her alanda geliştirmeni sağlar.

Düzenli İş Akışın Olsun

İçerik Guru olarak yüzlerce yazarla çalışmak yerine nitelikli yazarları ailemize dahil etmek istiyoruz. Temel amacımız, içerik üreticilerine aylık planlama dahilinde hak ettikleri gelirleri sağlamak ve işinin ehli içerik üreticileriyle yoğun bir iş akışı gerçekleştirmek. İçerik üreticisi olarak tek yapman gereken verimli ve istikrarlı bir şekilde çalışmak!

İnteraktif Çalış

Paneller üzerinden çalışmanın çoğu zaman iletişim sıkıntısı çekmene neden olduğunun farkındayız! İçerik Guru’da her yazar takımının bir ekip lideri var. Takım liderin karşılaşabileceğin her soruna çözüm olacak ve kendini geliştirmen için elinden geleni yapacak.

Nasıl Çalışıyoruz?

Yazarlarımızın düşünceleri ve çıkarları bizim için çok önemli. Panel üzerinden çalışmanın özellikle iletişim açısından ne kadar zor olduğunu biliyoruz. İçerik Guru ile beraber verimli ve interaktif bir şekilde çalışırken aynı zamanda da kendini geliştirebilirsin. İçerik oluştururken her süreçte destek alman için bir takım liderin olacak. Takım liderinle eş zamanlı olarak çalışıp her aşamada destek alabilirsin. İçerik Guru olarak iletişimin gücüne inanıyoruz. “İçerik oluştururken kendimi geliştirmek istiyorum” diyorsan doğru yerdesin! 

İçerik Guru Ailesine Katıl!

İçerik Guru Ailesine Katıl!